Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 12:43   #568
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

U nas jazda bez trzymanki. Mały do późnego wieczora i dziś nad ranem miał serię biegunek. Dostaliśmy skierowanie do szpitala i jeśli się to powtórzy, dziś jedziemy na oddział. Póki co śpi, a ja aż się boję zajrzeć do pampersa, gdy się obudzi... Nie wiem, co mogło mu zaszkodzić. W większości karmię go już piersią, wszystko wyparzamy, ja też uważam na to, co jem... Tzn. odstawiłam pomidory, choć jadłam je cały czas i było ok. Urodził się 9 listopada, więc trochę tych pomidorów się przewinęło i nic się nie działo. Jest żywotny, nie ma gorączki, chętnie je, tylko leci z niego jak z wiadra... Ech...

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wkładki to mi najbardziej podpasowały te firmy Lansinoh, ale pewnie drogie są, ja miałam próbki z warsztatów.
Nie mogę się doczekać, aż przyjdzie taki dzień, w którym będę miała tyle pokarmu, że wkładki będą potrzebne

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
swiezo upieczone mamuski, wasze pociechy lubia smoczki?
Pawełek smak smoczka zna tylko z butelek i jak na razie nawet nie kupowaliśmy takiego osobnego. Mam nadzieję, że nie będzie potrzebny.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując