Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-23, 16:27   #163
otka_a
Raczkowanie
 
Avatar otka_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 103
GG do otka_a
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość


Śnieg Biegałaś?

U mnie dziś wybieganie - 17km, na więcej zabrakło czasu W tym tygodniu wybiegane ponad 60km I waga znowu zaczyna spadać
Nie koc wygrał
Tez muszę zwiększyć kilometraż, nie dość że waga stoi to za 2 tygodnie biegnę 10km w Toruniu Dziś poszłam na 7-8 a wyszło ponad 10 więc jestem zadowolona


Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
uwielbiam biegać jak pada śnieg trzeba się tylko odpowiednio ubrać, bo w sobotę na City Trail ubrałam się źle, a było około 4 stopni i po biegu miałam tak zmarznięte przedramiona, że aż mi zdrętwiały :/

nie ma czego. Ja pierwsze 10km pobiegłam 3 października, biegłam z kontuzją i teraz czegoś takiego bym nie zrobiła, czas miałam 1:07 i byłam jedną z ostatnich - co z tego??
Ja zwykle jestem blisko końca. Na piątkę mam około 33-34, na dychę ostatnio 1:12 :P ale był upał teraz liczę na lepszy czas

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość

poszukuje czegos konkretnego do rozciagania.. gdy duzo biegam cwiczylam joge/pilates pomoaga mi to uniknac jakich kluc bolu w czasie dlugich wybiegan. macie ulubiony filmik na yt albo artukul stronke? plan?
Podłączam się! Przydałoby mi się porozciągać szczególnie tylne części nóg...
otka_a jest offline Zgłoś do moderatora