Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-27, 08:22   #708
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Gratulacje Agusiek i Paula Agusiek, wspolczuje tego ogolnego znieczulenia. U mnie tez juz rezygnowali po ilus tam wkluciach, dwoch anestezjologow probowalo, ale w koncu sie udalo, a juz mieli mi ogolne dawac.

Karoseria, trzymaj sie! Nie masz latwo teraz z dwojka :-( trzynam kciuki zeby Nince przeszlo.

A ja nie chce zapeszac, ale chyba ten infacol nam pomaga na kolki. Po trzeciej dawce skonczyl sie ryk w nieboglosy i nieustanne prezenie sie. Wiadomo, ze steka przy bakach i kupie, ale nie placze przy tym i ogolnie jest spokojna jak aniolek zobaczymy jak bedzie dalej.

Dziewczyny, zazdroszcze Wam tych sesji noworodkowych. Ja juz mialam wybrana pania fotograf, ale z tego calego stresu, ze mala jest wczesniakiem nie zrobilam tej sesji. Teraz bym chciala, ale chyba juz za pozno? Bianka w niedziele bedzie miala 6 tygodni.
co do sesji to w mojej okolicy kazdy fotograf zaznacza ze noworodkowa sesja jest tylko wykonywana w pierwszych dwoch tyg zycia. po dwoch tygodniach jest juz dziecieca i jest roznica w cenie, oraz to ze na dziecieca trzeba przyjechac do studia a do noworodka dojezdzaja do domu
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując