Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie Grzechy Fryzjerów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-23, 22:42   #13
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

Ja bylam kiedys u takiej fryzjerki...poszlam zeby mi cos zrobila z grzywka,i jej mowie TYLKO GRZYWKA BO ZAPUSZCZAM. A ona zaczela mnie przekonywac ze trzeba troche zmienic tyl bo sama grzywka to nudno i ten usmiech i te inne kolezanki TAK TAK PANI M. UMIE DORADZIC, BEDZIE PANI ZADOWOLONA. I wiecie...najgorsze jest to ze w konu ulegacie to taka psychologiczna gra,wierzycie ze moze bedzie fajnie.... I wyszlam i tydzien zalowalam ze obcielam juz calkiem dlugie wlosy,musialam je ukladac ehhh.....Ale na szczescie teraz mam super fryzjerke,jak za pierwszym razem do niej poszlam to az nie moglam uwierzyc:
1. uratowala mi grzywke ktora soie schrzanilam(mialam cos w stylu zabka...srodek krotki a boki dlugie ) a ona tak mi wymodelowala ze naprawde fajnie wygladalam.
2. Powiedzialam ze ma nie ruszac tylu bo zapuszczam i.....nic mi nie ruszyla---CUUD!!
3.Strasnie mila jeszcze nigdy nie byla zniecierpliwiona itp.
4. Malo bierze jak poszlam z mama to obie zaplacilysmy...60zl.
5.Jak weszlam to zwrocilam uwage na liczne dyplomy za 1,2 miejsca i wyroznienia,wsrod jurorow-Leszek Czajka
A znalazlam ja wlasnie przez Wizaz bo mialam dosc chodzenia do H.C. i innych syfow. Gdzie za samo srednie ciecie placilam 60 zl....
A ten salon o ktorym wspomnialam to Agnes Ploszaj i miesci sie w Łodzi.
P.Agnieszka jest the best musialam to napisac bo DOBRZY FRYZJERZY DZISIAJ TO RZADKOSC
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując