Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 17:10   #1478
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Muszę się też nie nastawiać, że np. na pierwszej jeździe wyjadę na miasto. Bo jeśli nie wyjadę, to będę sobie wyrzucać, że jestem beznadziejna i nie rokuję. I znów emocje wezmą górę.

Ja mam pierwsze jazdy z innym instruktorem, później będę mieć z innym - ten drugi jest bardziej rozchwytywany i nie miał czasu, a mi na nim bardzo zależało - więc on mnie umówił do siebie od połowy grudnia, ale żeby nie tracić czasu zaczynam teraz z innym, żeby ogarnąć podstawy.

I super pomysł z tym, że skręty w prawo to do instruktora, przypuszczam, że najbardziej mi to pomoże w uzmysłowieniu sobie tego
Ja oraz moi znajomi zaraz na pierwszych jazdach wyjeżdżaliśmy na miasto. Najpierw opanowywałam pojazd przez około godzinę, a potem jechałam z instruktorem w miasto. Wiadomo, że na pierwszej jeździe nie można od siebie za wiele oczekiwać. Będzie dobrze

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Ja powinnam już 5 lat temu mieć prawo jazdy, a tak przez jeden błąd się zraziłam ;< To będzie mój czwarty egzamin praktyczny, ale pierwszy w tym roku... Walczyłam w 2010/2011r.
Ja zaczynałam prawo jazdy w 2009 roku i miałam 6 lat przerwy, po 2 niezdanych egzaminach nie miałam pieniędzy na kolejne, więc zostawiłam to. Też słyszałam różne komentarze od mojej rodziny, ciągłe pytania czy mam już prawo jazdy doprowadzały mnie do obłędu. Był to mój słaby punkt. Do kolejnego podejścia zmusiła mnie sytuacja - przeprowadzka i brak dojazdu do pracy. Postanowiłam, więc spróbować i w tym roku udało się zdać po takiej przerwie. Ty też się nie poddawaj się, bo naprawdę można to zdać, a Ty na pewno zdasz
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora