Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-01, 10:38   #2561
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
U Szusz pierwszy odcinek Vlogmas (7 reklam w trakcie )


Streszczenie:
- INTRO z LwemLwem
-Witajcie w 1 dniu Vlogmas, na śniadanie koktajl i herbata - dla odmiany mleko kokosowe.
- Szusz pije sok z cytryny z miodem i imbirem, opowiada że imbir wyciska przez praskę do czosnku, bo widzowie pytali o to jak ona to robi (stękanie bo cieżko wycisnąć imbir)
- Witajcie w 1 dniu Vlogmas (po raz kolejny) + Suszi + Kicia + świąteczna piosenka w tle (będzie plejlista świątecznych piosenek w opisie)
- Dekoracje świąteczne na komodzie, skarpety na telewizorze...
- Nagrywałam film, syf na biurku, wiecie, tak to wygląda po nagrywaniu,
- Suszi i Kicia, DŁUGA Kicia,
- Kalendarze adwentowe - jeden kupiłam w biedronce bo jest Słoń i PRAWIE Lew, dwa kolejne to kalendarze kosmetyczne, wyciągamy pierwszy kosmetyk i pierwszą czekoladkę,
- No i tak, zaczynamy Vlogmas, vlogi powinny być o 9:30 ale wieczorem muszę zmontować film i mogę nie mieć czasu i mogą być opóźnienia,
- LANCZ - łosoś, brokuł i własny, prywatny sos vinegret + przepis jak go wykonać,
- Zmontowałam dla was 4 filmy i już wieczór bo cały czas siedziałam i montowałam, intro z LWEM, mieliście obstawiać czy będzie LEW w czołówce, LEW jak Ci się podoba nowe intro,
- Kicia i Suszi,
- Lew je pizze na kolacje, pizza Szusz jeszcze nie dojechała,
- Suszi je pizze, Kicia
- Przyszła pizza Szusz, zamawiała wcześniej a przyszła później, przyjarali pizze,
- Żegnamy się, Lew jęczy z przejedzenia.

(Tak, nudzi mi się dzisiaj w pracy )
tak mowiac szczerze to nawet nie trzeba streszczeń bo kazdy film to to samo
ellish jest offline Zgłoś do moderatora