Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 14:35   #2154
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Co sądzicie o tym kremie? Głównie chodzi mi o potencjalne zapychacze. Mam kilka swoich typów, ale nie jestem pewna. Wiem, że ma w składzie alkohol, ale mi akurat nie przeszkadza. Najbardziej zastanawia mnie Prunus armenica/Apricot Kernel Oil,Butyrospermum parkii/Shea butter i Cholesterol, chociaż może jest cos jeszcze co przeoczyłam. Co o tym sądzicie? A jeśli chodzi i silikony - to też mi nie przeszkadzają Widze, że ma trochę aminokwasów (fakt, że większość na szarym końcu), ale nie wiem jaką one pełnią rolę w kremach. Z góry dzięki za oświecenie mnie

Biotherm, Aquasource non stop, do cery normalnej i mieszanej
Aqua, Prunus armenica/Apricot Kernel Oil, Butyrospermium parkii/Shea butter, Glycerin, Alcohol denat., Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Ammonium polyacryldimethyl taurate, Tocopheryl acetate, Phenoxyetanol,Panthenol, Polyperfluoromethylisopro pyl ether, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, hexylene glycol, glyceryl stearate, dimethiconol, chlorphensin, parfum, methylparaben, triethanoloamine, acrylates/steareth-20 methacrylate copolymer, magnesium gluconate, serine, 2-oleamido-1,3-octodecanediol, citrulline, cholesterol, limonene, fructose, glucose, glycine soja/sojbean oil, tocopherol, disodium edta, vitreoscilla ferment, ethylparaben, butylparaben, biosaccharide gum-1, isobutyl paraben, propylparaben, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, urea, menthoxypropanediol, benzyl salicylate, zinc gluconate, linalool, ceramide 3, hydroxypalmitoyl sphinganine, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde citral, dextrin, benzyl alcohol, copper gluconate, geraniol, cl19149/yellow 5, hexyl nicotinate, sucrose, glutamic acid, cl 42090/blue 1. manganese gluconate, aspartic acid, alanine.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora