Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-24, 21:41   #1200
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Wiem, ze jestem nudna polecajac tylko XL Lash Estee Lauder, ale to naprawde moj ukochany tusz .
Lubie mocno wytuszowane rzesy (to podstawa mojego makijazu), ale denerwowalo mnie to, ze tusze pogrubiajace, sklejaly rzesy. Moje rzesy sa z natury b.dlugie i dlatego nigdy nawet nie siegalam po tusze wydluzajace. Jednak po przeczytaniu opinii w KWC (glownie Manii19) kupilam Lash XL, gdy byl u mnie w promocji.
Od tamtego czasu nie kupuje innych
Ten tusz nie tylko wydluza, ale po nalozeniu 2-3 warstw, pieknie pogrubia, bez efektu pajeczych nozek.
Zeby nie byc goloslowna, zamieszczam fotki- na ktorych mam na rzesach po 2 warstwy XL Lash.
Dwie ostatnie wykonane dzisiaj rano- swiezorozpoczetym tuszem , gdy po nalozeniu drugiej warstwy, ze zdumieniem stwierdzilam, ze rzesy prawie dotykaja brwi
Pomimo, ze sie spieszylam i nie jest to makijaz pokazowy, musialam uwiecznic ten widok
(Wybaczcie straszne zylki w oczach- ten typ tak ma, a dodatkowo pracuje na komputerze i przesiaduje na Wizazu )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB130616-oczy.jpg (111,9 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB130618- kadr.jpg (106,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9241490- kadr.jpg (111,0 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9241495-kadr.jpg (92,8 KB, 89 załadowań)

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2008-03-23 o 03:03
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując