Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent dla babci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-06, 17:00   #283
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Prezent dla babci

Cytat:
Napisane przez marta050 Pokaż wiadomość
Więc mam ten sam problem co wy, gdyż nie wiem co mogę kupić babci pod choinkę. Nie chcę jej kupować szalików, kapci czy herbat. Ogólnie to pewnie nie miałaby nic przeciwko, ale myślę, że to nie jest dobry pomysł (znając moją babcię)
Pierwszy pomysł to może kupić jakiś zestaw kosmetyków. Uwielbia krem nivea, więc kupiłabym jakiś żel pod prysznic i dezodorant np. czy coś takiego. Ewentualnie jakiś inny żel, czy zestaw mydełek itp. Teraz jest spory wybór tych wszystkich świątecznych zestawów. Tylko pytanie czy babci się to spodoba.

Pomysł drugi to książka. Tylko jest problem, bo nie zauważyłam by czytała jakieś książki..ogólnie to dużo też ich nie ma. Ostatni raz czytała na wakacjach i była to biografia chyba Ojca Pio. Więc nie wiem... Moja babcia dorabia sobie opiekując się starszą panią. Babka ta mieszka w małej miejscowości...właściwie na wsi więc babcia nawet nie ma gdzie pójść ani nic. Więc może książka jest okej. Gdyby się nudziła to poczytała by sobie.
Co myślicie o pomysłach?

Skoro zastanawiasz się nad kosmetykami, polecam serię Ziaja z mocznikiem. Przyjemnie, delikatnie pachnie, i dobrze nawilża. Dla mojej babci nr 1 jest krem do stóp z mocznikiem. Sama również używam tej serii. Warte polecenia są także: krem do rąk i balsam. Wiem, że cała seria cieszy się dużym powodzeniem.
http://ziaja.com/ziaja-med/1?from=0d...ubmit=wyszukaj

A może szampon do włosów siwych? http://www.yves-rocher.pl/szampon_do...siwych#reviews Kolejny fajny kosmetyk, którego używa moja babcia.

Myślę, że ciekawym pomysłem, jest też "zdrowa" paczka zawierająca np. pomarańcze, grapefruity, awokado, pestki słonecznika, nasiona chia albo goi. Możesz dorzucić jogurty naturalne i np. miętę do picia.
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując