Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-06, 17:19   #4090
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53710865]Obie wiemy, ze to nieprawda .



---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

A wlasnie, wiedzialam, ze zapomnialam o czyms napisac.

Po roku zdjelam hybryde i paznokcie mialam jeszcze slabsze niz wczesniej, w co bardzo ciezko uwierzyc, bo zawsze byly one cienkie, lamliwe i podatne na wszystko, co najgorsze. Kupilam zestaw do manicuru japonskiego. Calosc zajmuje mi mniej niz 10 minut. Robie go co 2 tygodnie. Czasami co poltora. Czasami co trzy, bo nie mam czasu.
Paznokcie sa w o wiele lepszej formie, nie rozdwajaja sie tak, nie lamia. Obecnie biala czesc ma 1 mm dlugosci, co w moim przypadku jest godnym podziwu wynikiem. Do tego sam paznokiec wyglada zdrowo. Biala czesc jest bardziej biala, rozowa bardziej rozowa. Takiego efektu nie daly mi rzadkie KWCenne odzywki.[/QUOTE]
Koleżanka była kiedyś u kosmetyczki na takim manicure. Też się zastanawiała czy nie kupić sobie zestawu do robienia samodzielnego manicure. Gdzie kupowałaś swój?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora