Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korekcja wzroku!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 12:53   #428
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Korekcja wzroku!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Z tego co sie orientuje niedowidzenia faktycznie nie da sie zoperowac (ale niech lepiej sie wypowie ktos bardziej kompetentny), ale gdyby Ci zoperowali to prawe oko byloby wspaniale! A na to niedowidzace nosisz jakies okulary czy soczewke, jak to jest?
Cytat:
Napisane przez Bąbel Pokaż wiadomość
Niedowidzenie jest najczęściej spowodowane zaniedbaniami z dzieciństwa i niestety nie ma skutecznej metody aby go wyleczyć.
Czasami można wykonać u takiej osoby zabieg laserowy i można wtedy liczyć na pewną poprawę widzenia, ale nigdy nie jest ona 100 procentowa.
Dziękuję Wam serdecznie za odpowiedzi

Lalaith Na lewe oko noszę te same szklo, co na prawym, ale bez względu na moc szkieł widzę na nie niestety tak samo, czyli zamazany obraz.

Bąbel masz rację od małego nosiłam okulary, póżniej jakiś czas nie nosiłam. Sama nie wiem czemu. Pewnie nie chciałam, a rodzice na to przystali No trudno. Chciałabym wiedzieć do jakiego specjalisty mogę się udać. Jeśli możecie doradżcie mi, proszę. Miejsce nie powinno grać roli i pieniądze, bo to zdrowie najważniejsze. Mimo to zaznaczę, że mieszkam podolsztyńskim mieście. Do Warszawy mam ok. 3 godziny, tak samo do Gdańska.
P.S. Pewnie nie chodzi o moją ulubioną okulistkę, która się mną opiekowała przez dłuższy czas, ale nazwisko Gadomska przywołało wspomnienia
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując