Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-25, 15:47   #69
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Już uzywasz retinoidó pod postacią Dirosealu - i myslę. że to wystarczy.

Jestes zadowolona ze swojej pielęgnacji czy chcialabys co zmienic bo coc nie gra?
Dziekuję za szybką odpowiedź ja wiem, ze te retinoidy są w Dirosealu, ale Wy pizecie, że skóra ładnie schodzi i że wtedy ta nowa odnowiona jest glądsza itd. a ja czegos takiego nie zauważyłam u siebie pewnie to głupie, bo ja też nie każdy kosmetyk mogę, a właściwie więcej nie mogę niż mogę ale tez bym chciała długo wyglądac młodo niekoniecznie poddając się operacjom plastycznym
Może ja napiszę co i jak używam?? będzie prościej??
Na dzień active C na to filtry. Ostatnio pod Active C LRP używam żelu hialuronowego. Pod oczy smaruję tym samych, co twarz.
Zimą smaruję się na active C jeszcze czymś na naczynka najczęsciej z serii ATW na trądzik różowaty z bylicy drzewka bożego. I dopiero filtry.
Na noc, a właściwie przed snem tonik aspirynowy: 3, 4 razy w tyg. nie mam widocznych porów i twarz jest gładka.
Krem na noc to 3,4 razy w tyg. Diroseal, ale lubię też posmarować się na noc ze 2 razy w tyg. Juvitem. Po prostu lubie buzię po nim. Wiem, ze powinnam cały czas na noc Diroseal, ale ja nie lubie też za bardzo monotonii i to modyfikuje troszkę
Pod oczy 2,3 razy w tyg. na noc smaruję maścią z wit.A. Jakoś lubię
I tak to u mnie wygląda. Od wewnatrz Omega3 forte, tokovit E i tauryna ostatnio oraz Cerutin prawie non stop.

Dziekuję za podpowiedzi
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując