Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie Grzechy Fryzjerów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-25, 20:57   #47
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

no wiec ja mialam jedna taka przygode;
chcialam zeby mi zafarbowala kobita na jasny braz zaptalam sie na wstepei od razu czy sie wyrobie w 60 zl bo tyle mialam przy sobie powiedziala ze jasne, wiec pokazalam jej na zdjeciu kolor, pomieszala jakies tam afrby nalozyla, no a poniewaz mam suche wlosy, zapyutalam sie co robic, zeby je nawilzyc to gadala cos o jakis maseczkach i gdy zmyla mi farbe, wlosy wydaly mi sie jakies takie czarne... myslalam ze to zludzenie ale sie nie mylilam hehe nalozyla mi cos nie wiem co to bylo jak sie potem okazalo dala mi maseczke no i usiadlam pod takia wielka suszara ze 20 min dodatkowo.i 'zyczliwa' pani zrobila mi poprostu nawilzanie za 20 zl 'po cichu' ;// w zasadzie to za darmo bo nie donioslam potem tych pieniedzy;]bylam tak zalamana mialam KRUCZOCZARNE wlosy!! ryczalam caly miesiac bo w zyciu gorzej nie wygladalam ehh doslownei JAK MOJA MAMA
a teraz chodze do pani malo znanej fryz robi mi poprostu super tak jak chce czy to chodzi o pasemka sciecie czy ulozenie i najtaniej w miescie bo za baaardzo geste pasemka na calej glowie place 30 zl a wlosy mam po ramiona hih i zawsze zrobi mi pyszna kawke i napcha mnie ciasteczkami
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując