Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to naprawdę trzeba ucinać kontakt?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 13:15   #128
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 352
Dot.: Czy to naprawdę trzeba ucinać kontakt?

Cytat:
Napisane przez koniczyna82 Pokaż wiadomość
Ja ją bardzo lubię, paczka znajomych też A jak za bardzo przy mnie marudzi to ją objeżdzam żeby przestała, wyciągam na porobienie czegoś fajnego i jest ok. Problemem są ci współlokatorzy, zwłaszcza faceci, którym zaczyna usługiwać. Mam wrażenie że przenosi na to relacje z domu, gdzie od niej tylko wymagano a rodzeństwo rozpieszczano. A ona się starała zasłużyć...
Dlatego ja uwazam , ze wiekszosc problemow w pozniejszym zyciu wynika wlasnie z tego, ze tej milosci i uwagi zabraklo w domu. Albo doswiadczalo " milosci" warunkowej.Pozniej takie dziecko wyrasta z nieuswiadomionym poczuciem pustki i braku ktore chce w rozny sposob sobie zapelnic. Mysli, ze musi na cos zasluzyc swoim dzialaniem i postawa. Pozwala zle sie traktowac byleby miec znajomych, usmiech, cieple slowo, chwile zainteresowania. Tylko, ze to ejst wlasnie bledne kolo, jezeli czlowiek bedzie przesuwal granice i pozwoli siebie zle traktowac to nigdy w zyciu nie dostanie to o co mu chodzi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując