Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-26, 11:23   #2170
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Cytat:
Napisane przez ningio Pokaż wiadomość
Dr Irena Eris, Lirene, Bioaktywny krem z wit. E5% i prowitaminą B5 nawilżająco - przeciwrodnikowy


skład: aqua,tocopheryl acetate,parafinum liquidum,polyglyceryl-3 methylglucose distearate, cetyl alcohol,caprylic/capric trilyceride,glyceryl stearate,ethylhexyl methoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane,p atnthenol, octocrylene,allatonin,bha ,methylparaben,phenoxyeth anol,dmdm hydantoin, propylparaben,parfum,benz yl salicyte,butylphenyl methylpropional,hexyl cibbamal,linalool,citrone llol

Mogłaby któraś sprawdzić
Nie podoba mi sie ten krem. Taka zawartosc wit E oraz duuuzo emolientów (zazn. na czarno) moze powodwac zapychanie porów. wit E sama w sobie jest juz tłusta, a tu jeszcze trójlicerydy, parafina.jeśli chodzi o samą witamine E, to owszem, jest jej tu sporo, ale w postaci octanu tokoferolu, a to jest jej syntetyczna postać.

Jest filtr p/słoneczny, ale niestabilny.

Tak naprawde to nie wiem dla jakiej cery to krem. Z jednej strony taka ilosc emolientow kwalifikuje go dla cer bardzo suchych, ale takie cery mogły by źle odczuc ilośc konserwantów wpakowaną do tego specyfiku, a wsdod nich DMDM, benzyl salicylate Jestem na NIE.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora