Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty cyfrowe wizażanek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-26, 18:24   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Aparaty cyfrowe wizażanek

Mój nowy aparat

Lustrzanka Olympus E-410

Olympus E-410 to najmniejsza i najlżejsza na rynku lustrzanka cyfrowa. Pomimo niepozornych wymiarów, jest to nowoczesna i zaawansowana konstrukcja. Dodatkowo, jako element wyróżniający, posiada ona przetwornik obrazu Live MOS o rozdzielczości 10 milionów pikseli oraz funkcję Live View, dzięki której fotografujący może kadrować zdjęcia bezpośrednio na wyświetlaczu LCD

Cechy charakterystyczne:
  • Matryca Live MOS (10 milionów pikseli), która pozwala na wykonanie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 3648 x 2736 pikseli i uzyskanie doskonałej jakości odbitek w formacie 30/45 cm.
  • Funkcja Live Preview - kadrowanie na wyświetlaczu LCD z wykorzystaniem autofocusa.
  • Duży 2.5-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 230 000 punktów.
  • Supersonic Wave Filter- system oczyszczania matrycy powietrzem wprowadzonym w mikrodrgania.
  • Współpraca z szeroką gamą obiektywów Olympusa systemu 4/3. Optyka ta jest idealnie dostosowana do wymagań stawianych przez matrycę; zapewnia w pełni kontrolowane rozchodzenie się światła, lepszą ostrość i brak aberracji chromatyczej.
  • Szeroki zakres czułości matrycy: 100-1600 ISO.
  • Bardzo mały poziom szumów przy wyższych czułościach.
  • Zdjęcia w bezstratnym formacie RAW (12 bit). Możliwość jednoczesnego zapisu RAW+JPEG.
  • Wbudowana, podnoszona lampa błyskowa (liczba przewodnia 10, ISO 100).
  • 32 tryby fotografowania (w tym 5 trybów ekspozycji, 7 trybów kreatywnych oraz 20 programów tematycznych).
  • Zdjęcia seryjne z prędkością 3 kl/sek. do zapełnienia karty pamięci (JPEG) lub do 7 ujęć w serii (RAW).
  • Karty pamięci: xD-Picture, Compact Flash Typ I / II (Microdrive).
  • Zasilanie dedykowanym akumulatorem litowo jonowym BLS-1 (do 500 zdjęć według standardów CIPA).
  • Zestaw: aparat Olympus E410 + obiektyw Zuiko Digital ED 14-42mm (28-84mm) f/3.5-5.6 + Zuiko Digital ED 40-150mm (80-300mm) f/4.0-5.6.
Moje uwagi- bałam się że lustrzanka to aparat dla znawców ale można go dość szybko oswoić mam go od tygodnia i jestem zachwycona. Jeśli macie ochotę na profesjonalny sprzęt w dobrej cenie, nie posiadacie rozbudowanej wiedzy na temat robienia zdjęć to polecam ten aparat. Jest lekki, poręczny i łatwy w obsłudze. Ma ogromny potencjał, będziecie zadowoleni zarówno z trubu auto który robi bardzo przywoite zdjęcia jak i z manuala.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg E-410_side_1_EZ1442.jpg (104,8 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (103,6 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (103,6 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (63,6 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (107,2 KB, 217 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-10-07 o 20:19
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując