Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po depilacji - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-27, 07:42   #875
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Hej hej a nie mówiłam laser to jedna wielka przereklamowana lipa!!! Ja już się pogodziłam z faktem wydania niezłej sumki na zabiegi, które i tak nie przyniosły jakiś spektakularnych efektów , ale pamiętam co czułam z poczatku...jedna wielką złośc bo czułam sie oszukana . Po laserze 4 zabiegach mam nadal włosy i to sporo i ciemne czarne nadal wrastaja nawet nie wiem czy nie bardziej i jakies plamki mi powychodziły od lasera choc uwazłama na słonko w tym okresie . Wiec oprcz blizn starych po wrostach mam jakies ine plamy których za zdane skarby nie moge sie pozbyc i nadal kilka głęboko wrosnietych kłaczków i tez ich nie idzie wyjac za zadne skarby załamka kompletna niesttey. Przed laserem ostzregam - drogi jak nie wiem co a w ogole nie pomaga bynajmniej mi.
Z kolei jesli chodiz o masyznke Venus to móiłam dziewczyny to wielka rewelacja gładziutkie nózki ( no blin to ona nie likwiduje i rosnietych włsoów) ale wczesniej po zwykłej maszynce nogi i tak były jakby pocharatne a po Venus jest gładko i miło.
Zakup faktycznie nie najtańszy ale naprawde warto
Jak macie jakies newsu odnośnie leczenia blizn i wyjecia wrostów prosze o odpowiedzi..Wydaje mi sie jednak ze tu nadal tak cicho bo wszytskie juz sobie wyleczyłyscie problem z nogami i bliznami i zostałam sama jak palec "niedoleczona" alle jesli Wy tez jeszcze nie do końca macie nózki wyleczone to odzywajcie sie czasem bo tak to sie czuje samiutka z moim problemepozdrówka dla Was papasie
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując