Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na początku było super, teraz on jest zajęty pracą.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-27, 20:57   #10
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Dot.: Na początku było super, teraz on jest zajęty pracą.

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Podam Ci przykład ode mnie sprzed paru dni. Poznałem wydawałoby się bardzo ciekawą dziewczynę przez internet, ona początkowo cała och i ach, w rozmowie niesamowicie podekscytowana. Bardzo chętna na spotkanie, co też się stało.
Tam jednak czułem, że nie było za bardzo korelacji pomiędzy tym co widziałem na żywo, a zachowaniem online. Osoby postronne powiedziałyby: to przecież mógł być zwykły stres. Ale ja wiem swoje, mowa ciała osoby zestresowanej jest inna, tu było tak jakby...nieco ospale.

Oczywiście "zupełnie przypadkowo" tuż po spotkaniu cała ekscytacja w dalszym pisaniu opadła, odpowiedzi stały się coraz późniejsze i bardziej zdawkowe, aż w końcu próba zaproponowania drugiego spotkania spotkała się z odpowiedzią w stylu, że nie za bardzo, bo teraz przyjechali znajomi i z nimi chce się spotkać. Bez żadnego terminu alternatywnego, podczas gdy na pierwsze spotkanie to takie coś zrobiła.

Jeśli bardzo Ci zależy i należysz do bardziej romanatycznych osób, to możesz odczekać chwilę i spróbować ponownie, ale na 90-95% możesz się już teraz domyśleć jak to będzie wyglądało.
1. Jakie zdawkowe i późniejsze odpowiadanie, u nas tego nie ma. On nie pisze, bo jest zajęty, ale jak ja się odezwę raz na kilka dni to mi po minucie albo po dwóch odpisuje. Sam nawet przyznał, że teraz ma sporo pracy, ale po Nowym Roku jak się trochę ogarnie to się spotkamy.
2. Poza tym może mieć sporo pracy na koniec roku, wiem to sama po sobie, a jak Ci laska pisała, że przyjechali znajomi to Cię ewidentnie olewała.
3. Po pierwszym spotkaniu ledwo wsiadł do autobusu i już miałam smsa z oczkiem na końcu.
4. On też jest nieśmiały, nie tylko ja.
Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
Jak na początku było super, kiedy to są właśnie początki? I super to chyba było dopóki się nie poznaliście na żywo. No i może Ty uważasz, że jesteście tacy sami i że do siebie pasujecie, bo on najwidoczniej tak nie uważa. Praca i gadanie o wyrozumiałości to dobry pretekst, żebyś dała mu spokój, a on żeby nie musiał zbyt często się odzywać.
Przykre, ale niestety nic z tego nie będzie.
1. O wyrozumiałości mówił zanim się pierwszy raz spotkaliśmy.
2. Sam na pożegnanie mnie bardzo mocno przytulił, dał buziaka i powiedział "narazie"
3. Podczas pierwszego spotkania był taki przytulaśny, ale sam zaznaczał, że niedługo będzie miał więcej pracy.
Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Pomyśl, czy chciałoby ci się jechać 200km do faceta, który na żywo nie jest zbyt interesujący? Bo co innego przemyślane wiadomości na piśmie, a co innego bezpośredni kontakt.
Już pisałam, że on i ja jesteśmy nieśmiali, więc wcale łatwo nie było. Dla porównania byłam z chłopakiem śmiałym (wagą). Najpierw było ok, potem ja uważałam, że on jest zbyt nachalny, a on zaczął biegać za innymi dziewczynami, a ja należę do takich osób, które nie wybaczają takich czynów. Skoro jest ze mną to po co umawia się z innymi. Ja sama jestem wierna partnerowi i nie zrywam z byle powodu i tego samego oczekuję od partnera. Nieśmiała jestem dlatego, że głównie boję się, że ktoś mnie zrani, tak wiem typowy koziorożec, ale taka już jestem.
__________________
"02.09.1995 FC Bayern München
20.05.2010 Schalke 04 Gelsenkirchen
28.12.2012 Chicago Bulls
06.01.2013 Oklahoma City Thunder
09.04.2015 rejestracja w DKMS
17.03.2016 mój Patryk 💗
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując