Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na początku było super, teraz on jest zajęty pracą.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-28, 23:02   #17
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Dot.: Na początku było super, teraz on jest zajęty pracą.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;53920408]Dla mnie wiara w dobieranie partnera pod kątem znaków zodiaku to jakiś kosmos, dziecinada i wiara w bzdury. Czyli wszystkie osoby urodzone w danych dniach miesiąca są takie same? Absolutne bzdury, bo każdy ma inne geny i wychowywał się w innej rodzinie, w innym środowisku. Nie można powiedzieć, że nieśmiałość to typowa waga czy tam byk. No masakra...

Jeśli chodzi o to, że on powiedział że jego dziewczyna powinna znaleźć sobie zajęcie gdy on pracuje - nie jesteś jego dziewczyną, więc nie porownuj tego w ten sposób. Początki znajomości zazwyczaj są bardziej intensywne, gdy obie strony są zainteresowane. Dlatego to dla mnie dziwne, że on w ogóle nie pisze (bo niby nie ma czasu), ale jak Ty się odezwiesz to odpisuje po minucie. Czyli jednak wygląda na to, że ma czas napisać smsa, ale nie napisze pierwszy. Ja myślę, że nie napisze pierwszy bo mu się nie chce, może nie jest aż tak bardzo zainteresowany. A Ty sobie wmawiasz, że nie napisze pierwszy bo jest bykiem

Co do buziaczkow wirtualnych. To są male glupotki, nie ma to nic wspólnego z prawdziwym uczuciem czy buziakiem. A Ty piszesz "nie wysyłam wszystkim buziaczkow, nie jestem taka" - jakby to było nie wiadomo co. Naprawdę ciężko uwierzyć, że masz aż 25 lat. Ja takie znaczenie nadawalam emotkom w gimnazjum...[/QUOTE]
Jednak coś w tym jest, że dogadujemy się lepiej z innymi znakami zodiaku. Fakt nie jestem jego dziewczyną, ale on szuka konkretnej kandydatki, a nie umawia się z byle kim. Ja podobnie. Dlatego nie wysyłam każdemu oczek, jeśli Wy tak robicie to już Wasza sprawa. Mam swoje zasady i jak mi się chłopak nie podoba, ani nie jest interesujący pod względem charakteru to nie wysyłam oczek. Znam siebie lepiej niż Wy znacie mnie i wiem czego nigdy bym nie zrobiła. Może dla Was to dziwne, ale ja taka jestem. Tak robi większość to widać ja jestem inna. Również nie chodzę i nigdy nie chodziłam na dyskoteki. Nie lubię tego typu muzyki. Podobnie jak nie rzucam słów na wiatr. Jeśli się zakocham to na całego i nie zmieniam chłopaków jak rękawiczek. Jestem zdecydowana, nie udaję jakiejś rozhisteryzowanej małolaty. Wiem czego w życiu chcę. Tego samego oczekuję od chłopaka, a jeśli nie potrafi dochować wierności, to nie ma u mnie czego szukać. Tak jak było z moim byłym. Jeśli on mówi, że nie wysyła buziek dziewczynom, które mu się nie podobają to go rozumiem, bo ja jestem dokładnie taka sama. Nie chcę mieszać w głowie chłopakom, którzy nie są w moim typie, bo nie wiem jak to odbiorą. Ja zawsze byłam nieśmiała i nigdy do koleżanek/kolegów ze szkoły itd. nie wysyłałam buziek, oczek itd. Więc nie wmawiajcie mi, że jest inaczej, skoro Wy tak robicie to róbcie mnie to nie obchodzi, ale skoro ja piszę, że tak nie robię to znaczy nic innego niż tylko, że TAK NIE ROBIĘ!

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że musisz z nim być, bo tak nakazało ułożenie gwiazd, a dokładniej tylko słońca, w dniu jego narodzin? Spoko, przekonująca teoria
Skoro masz urodziny na dniach, to życzę Ci więcej dystansu do takich bzdur, jak astrologia. A więcej mądrości w takim temacie jak dobór partnera.
Może nie ułożenie słońca, ale przez ten czas go trochę poznałam, więc wiem po części czego się po nim mogę spodziewać. Inaczej nie pisałabym, że on jest podobny do mnie.
__________________
"02.09.1995 FC Bayern München
20.05.2010 Schalke 04 Gelsenkirchen
28.12.2012 Chicago Bulls
06.01.2013 Oklahoma City Thunder
09.04.2015 rejestracja w DKMS
17.03.2016 mój Patryk 💗

Edytowane przez litera01
Czas edycji: 2015-12-28 o 23:04
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując