Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowy problem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-29, 12:32   #7
natqok
Przyczajenie
 
Avatar natqok
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 14
Dot.: Włosowy problem!

Cytat:
Napisane przez kissable Pokaż wiadomość
Na zdjęciach włosy wyglądają ładnie, myślę że mają potencjał i można wydobyć z nich ładne fale Poza tym masz śliczny kolor. Mnie przy przesuszonych włosach najbardziej pomagało olejowanie i w sumie nie mam już tego problemu. Z tym, że ja myję włosy rano, także najlepiej mi było nakładać olej na cała noc (robię wysoki kucyk, wcieram w niego olej i zaplatam warkoczyk). W ten sposób nie przetłuszczają mi się włosy u nasady. Robiłam to co 2 dzień, bo tak myję włosy, a teraz ok. 2 razy w tyg.
Co do wcierek - mam już drugi raz jantar i używam bardziej z przyzwyczajenia - dużych efektów nie zauważyłam. Z kolei miałam kiedyś radical, taka różowa mgiełkę i po niej miałam mnóstwo baby hair. Ale też nie jestem jakąś wielką fanką tych wcierek, bo trudno mi ocenić czy coś dają
Może powinnam być bardziej cierpliwa i poczekać aż olejowanie u mnie przyniesie jakieś efekty.. Albo spróbować innych olejów?
Dzięki wielkie za rady

A co jak chodzi o wydobycie fal z włosów? Bo u mnie najczęściej to nie fale, a szopa na głowie. Olejowanie wystarczy?

Edytowane przez natqok
Czas edycji: 2015-12-29 o 12:39
natqok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując