Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-05, 07:12   #4635
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
A ja nie lubię imprez o tak "jasno" nakreślonym celu. Coś jak wyjazdy organizowane przez biura podróży wyłącznie dla singli po prostu nie lubię takiej formuły. Czułabym się trochę jak desperatka.
Ja tak samo. Do tego wydaje mi się ze na takie imprezy właśnie chodzą desperaci i pewnie i tak nikogo bym sobie tam nie znalazła. Mogę być w ogromnym błędzie.

Ten facet z którym się wczoraj widziałam miał wypadek samochodowy. Napisał do mnie od razu jak to się stało, nic mu nie jest bo akurat wychodził z auta i drugi kierowca się zapatrzyl i uderzył w jego drzwi, cala lewa strona auta jest zmiazdzona.
Cieszyłam się ze w takiej chwili do mnie napisał, staralam się go pocieszyć ale to się stało jakoś o 17 i ostatni raz napisał do mnie o 18 i od tej pory cisza. Trochę się martwię czy może coś się stało albo może znalazł sobie inną pocieszycielke
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora