Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-28, 12:26   #159
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ja pamiętam, że byłam ubrana w białą, kopertową sukienkę w czarne kwiaty + czarne buty i czerwona torebka, także nic nadzwyczajnie eleganckiego No ale rok temu o tej porze pogoda była o wiele lepsza.. Czekam na wrażenia mirci, gosi i truskawkowej wiosny co do studentek i całego rozpoczęcia
Anatomia dla mnie była o wiele przyjemniejsza od histologii, zarówno ze względu na materiał jak i prowadzących.. Dla kogoś, kto zdawał maturę z biologii histologia chyba nie będzie sprawiać problemu, bo to nie w przedmiocie on tkwi a w pani dr., która sieje grozę.. zresztą sama zobaczysz

Elementów botaniki jeszcze nie miałam, chemia sur. kosm. banalna, stężenia procentowe itd., duzo teorii, wykłady chyba 2 w semestrze po 3 godziny, da się przeżyć Sam przedmiot nudnawy, bo wykłady nie cieszą się popularnością, ja osobiście czekam na takie samodzielne ucieranie/mieszanie kosmetyków, które czeka nas już w tym roku Do tego jednak też trzeba mieć wiedzę, ale to już na własną rękę jak kogoś to interesuje

Pozdrawiam
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując