Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 15:39   #1044
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Sis wiesz, wiek nie ma dla mnie większej różnicy, z resztą Wiesiek jest o 6 lat starszy
i masz racje że lepszy jest związek namacalny ale czasem serce wie swoje a rozum swoje ... w każdym razie musiałam sobie wielkim gumowym młotkiem wybić Krystiana
dziękuje za wszystkie komplementy i wzajemnie, strasznie sie ciesze że Cie poznałam ale Ty też masz śliczne włoski
seksi Vincente
jak mówiłam napewno jakoś to sie ułoży teraz Ty musisz być cierpliwa i poczekać na niego

Ola, wiem co czuje


Magda, seksi Basti na foto xD
nie przeżywaj tak z tymi tematami cokolwiek wybierzesz, to napewno coś znajdziesz, coś o tym wiem a ostatnio z Anką pomagałyśmy koleżance z technikum wybrać temat

Brzoskwinko, ja jestem za Oktoberfest jako że niedługo są moje urodziny to trzeba pić

za wygraną Wisełki



Hej, co tam ? Ja byłam dziś u neurologa, tak kontrolnie bo ostatnio doszły mi mdłości przy bólu głowy i ból brzucha ale brzuch też mnie boli dlatego że niewiadomo co z tymi nerkami, dalej mnie bolą, leki nie pomagają i takie to moje życie serce też mnie coraz bardziej boli i nie przestaje ja to sie już chyba tylko do trumny nadaje
ale w poniedziałek zaczynam studia, nowy rozdział w życiu jade na 9 i odrazu mam zajęcia ale tylko czytanie i dojcza więc nie jest źle
heh mam zamiar być najlepsza w grupie, a przynajmniej spróbuje zamierzam też wyrwać wszystkich facetów z grupy ale to sie jeszcze zobaczy a Wiesiek sie nie dowie tja, to tyle z mojego życia
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując