Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-07, 00:20   #100
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Przprszm Skore na czaszce
Przepraszam, że się wtrącę - a nie może być zwyczajnie - "skórę głowy", "wrażliwa skóra głowy"

Skalp to klik

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Niestety, wiele kosmetykow z naturalnej pielegnacji tych regenerujacych i antystarzeniowych (a nierzadko tez tych antytradzikowych, co jest dla mnie smieszne) jest oparta wlasnie na trojglicerydach i mimo ze buzka po nich u mnie cudownie miekka i nawilzona, to niestety mnie zapychaja. Radze sobie z tym stosujac je co druga noc na zmiane z czyms kwasowym "odpychajacym" pory, ale wiadomo, ze przyjemniej jest uzywac pewnych kosmetykow niz liczyc, ze tym razem nic nie wyskoczy Chyba z moja cera musze sie pogodzic z tym, ze zamiast kosmetykow anti-age wiecznie bede uzywac antytradzikowych

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Ja muszę zacząć przykładać większą wagę do składów kremów. Jak na razie używam na noc zazwyczaj odżywczych, ale nie naturalnych i służą mojej cerze. W połowie ciąży musiałam porzucić pielęgnację naturalną, bo bardzo zaczęła mnie uczulać. Teraz po woli powracam, ale kremów do twarzy używam Thalgo i Ella Bache.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora