Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-07, 12:23   #6
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
Właśnie wyjazdy do Portugalii są bardzo drogie, dlatego szukam najbardziej korzystnej opcji. Swoją drogą tak naprawdę to nie wiem dlaczego tak jest, faktem jest że to trochę daleko i sama podróż kosztuje...

Wiem, że najtaniej jest we wrześniu, ale różnie może być z sesją, więc wolę nie ryzykować. Może końcówka sierpnia. Co do budżetu to powiem tak - 3 tysięcy bym nie dała, bo trochę przesada, ale 2 to chyba niezbędne minimum. I tak o większość pieniędzy będę musiała poprosić pewnie rodziców, ale nie chcę ich naciągać na jakieś luksusy
Na samych śniadaniach tydzień za około 2,3 tys. znajdzie się spokojnie. Objazdówka około 2,5 tys. Pamiętaj, że zawsze sezon wakacyjny jest droższy, troszkę taniej będzie we wrześniu, październiku niż w sierpniu. Ewentualnie zamiast wybrzeża (np. Algarve) często troszkę taniej wychodzi portugalska Madera
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując