Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-10, 16:08   #3546
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Bledem jest rozpatywanie Niemiec jako calosci, Niemcy dziela sie na Landy, do tego na dawne wschodnie i zachodnie Landy.
Oczywiście. Wschodnie landy mają bardziej przytomny umysł, co widać po frekwencji PEGIDY na przykład w Dreźnie w porównaniu do Kolonii.

Cytat:
Bawaria juz od jakiegos czasu glosno mowi, takze ustami Seehofera, ze trzeba ograniczyc i usystemytyzowac przyjmowanie uciekinierow. Takze ludzie miedzy soba nie boja sie mowic czy sa za wpuszczaniem wszystkich czy za ograniczeniami.
Bo Bawaria jest względnie normalna, silnie katolicka i nie tyle co nacjonalistyczna, co regionalna (na tle Niemiec). Jednak zapewne poglądy przeciętnego Kowalskiego nawet tam uchodziłyby za przynajmniej nacjonalistyczne.

Cytat:
Nie wiem gdzie pracuje Loczek, ale w mojej miejscowosci w Ratuszu, gdzie siedzi wladza ludzie normalnie ze soba o tym rozmawiaja, wiekszosc jest na nie, mowia, ze juz dosyc. Naprawde nie znam czlowieka, ktory o tym nie rozmawia, i nie ma z tym problemu.
Wytłumacz mi więc, dlaczego Niemcy głośno nie manifestują przeciwko przyjmowaniu nielegalnych imigrantów? Jest PEGIDA, ale na tle lewackich protestów, żeby zamienić Niemcy w burdel jest słaba i w zasadzie ma się dobrze tylko w Dreźnie.

Cytat:
Chcialam jeszcze dodac, ze chyba wiem tez, dlaczego przy Loczku ludzie nie mowia na te tematy a szczegolnie nie mowia nic negatywnego.
Oni po prostu nie chca JEJ urazic.
Nie wiem, bo znam bardzo mało Niemców i są przeważnie częściowospolonizowani. W każdym razie chyba mają fałszywy obraz dobrych Polaków pod jarzmem PiSu, bo przeciętny Polak na tle przeciętnego mieszkańca Drezna (ostatniej reduty prawdziwych Niemiec ) jest islamofobem, co widać po frekwencji pro- i antyimigranckich.

Cytat:
Bo przeciez jakby nie patrzec, ona tez nie jest Niemka, wiec jesli ktos jawnie powiedzialby, ze jest przeciwny imigrantom, to mogloby zabrzmiec, ze jest przeciwko niej. A Niemcy dzisiejsi, sa ludzmi milymi i nie chca jej po prostu urazic.
Nie chcieli również urażać muzułmanów stąd padały fajne określenie o "południowej urodzie" czy "północnoafrykańskim" pochodzeniu sprawców
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora