Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-29, 21:16   #1050
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość

nmzc, należą Ci sie
ok to następnym razem będzie zamiana włosów
no pewnie że fajnie
ależ oczywiście ja sie zajmuje Wieśkiem a Krystian to słodki dodatek chociaż wczoraj nie powiem że byłam szczęśliwa kiedy mijałam sie z nim i sie uśmiechnął do mnie
nom oby
no pewnie że dobra co Ty mi tu już grozisz że powiesz Wieśkowi
siostra, to sie zmieni, zobaczysz zaczną sie studia, nowe doświadczenia i nabierzesz ochoty do zycia




eszzz ... Wiesiek wczoraj nie mógł przyjechać to poszłyśmy do baru, pod którym zauważyłam auto Krystiana ale on niestety był na tzw. dancingu na innym piętrze więc mignął mi tlyko dwa razy ale jak już pisałam tak słodko sie uśmiechnął więc i tak byłam happy
hah w sumie to nie wiem czy taki związek miałby szans, bo w przyszlości jakbyśmy chcieli mieć dzieci to może być kiepsko ... bo jemu bliżej do prostaty niż Wieśkowi aczkolwiek Krystian nie pali więc może tak wcześnie sie u niego nie pojawi chociaż takiego faceta to nawet z tą prostatą bym chciała ale musze uświadomić Wieśkowi że ta prostata będzie nieuchronna jeśli nie przestanie palić najwyżje zagroże że odejde
cóż trzeba myśleć życiowo
dzieki sis moja pocieszycielko
ja jestem za co do tej zamiany wlosow zawsze chcialam miec proste
slodki dodatek mowisz dobra dobra ciekawe kto tu w koncu jest dodatkiem

no tak Wiesiek nie mogl przyjechac to TY juz kurs do baru
Tyyy to faktycznie powiedz mu o tej prostacie po co sobie szukac klopotow juz na przyszlosc: hahaha:
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując