Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 21:52   #174
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
możesz nosić na zajęcia swoje kosmetyki, nie ma problemu u mnie też było kilka przypadków uczuleń bo pracujemy na Ziaji, która nie każdemu odpowiada.. są też specjalne kosmetyki [mleczko, tonik, krem] dla alergików, wyciagane z oszklonej gablotki na życzenie
moja koleżanka własnie nad 211 się zastanawia może gdzieś na siebie wpadniemy w szkole
wow ekstra, hippek to absolutnie niezapychajaca rzecz, probowalas? cholera boje sie jednak tego masazu twarzy, mam skore wrazliwa, naczynkowa, w dodatku z niesamowita sklonnoscia do zapychania w ciemno nigdy nie kupuje kosmetykow do twarzy, ale pewnie nie bedzie tak zle zajecia praktyczne mowisz od razu? kurde, nie wiem gdzie mam kupic takie biale spodnie lekarskie, w jakims sklepie medycznym? kolejny wydatek, juz chyba zaczne sie rozgladac za praca na weekend bo bedzie kiepsko. licze na stypendium socjalne, ale ono pewnie gdzies w grudniu wplyneloby

jak cos to zrobie probencje, bedzie miala na dluuugo nie ma problemu, kolezanki przyzwyczajone ze zawsze dostaja ode mnie probke jakiegos kosmetyku, lubie przechowywac stare opakowania po kosmetykach, mam ich caly stos, czesto sie przydaja mam tez duzo mieszanki skrobi dry flo z jedwabiem, jakbys chciala wyprobowac na filtr to smialo
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując