Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-17, 08:17   #249
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Niestety, w dużej części to niepiśmienne prymitywy, które nawet za 20 lat tutaj nie dojdą do poziomu rozwoju typowego dla europejskiego czwartoklasisty.

Powiedzcie, gdzie w Europie najlepiej jest jeśli chodzi o nieprzyjmowanie "uchodźców"? Mieszkam w Niemczech, zastanawiam się nad wyjazdem, pytanie dokąd. Do Polski nie chcę wracać. Chętnie nauczę się nowego języka od podstaw.
---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------


A może akurat trafi na takie fajne koleżanki jak te 4 Nigeryjki, które pobiły i próbowały udusić szalem pracownika z ich ośrodka, bo warunki mieszkaniowe im nie odpowiadały. Sama przyjemność z takimi "ludźmi" pracować

http://www.wochenanzeiger.de/article/172047.html
Jeżeli chodzi o Europę Zachodnią to ciężko wskazać mi taki kraj
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując