Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-30, 13:32   #179
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

truskawkowawiosna spróbuję ja myłam effacklarem ale też za bardzo wysuszał, teraz stodowałam przez pół roku micel biodermy a teraz przerzuciłam się na mleczko AA do skóry wrażliwej/atopowej i może to ono się tak nie spisuje :/ wody staram się nie używać, mam termalną z Iwonicza i z LRP. Krem Sensibio z Biodermy i od czasu do czasu samoopalacz z L'oreala, jednak na niego skóra jakoś specjalnie źle nie reaguje, więc to chyba kwestia braku micela lub Avenek bo wcześniej stosowałam filtry z LRP, Antheliosa mleczko to żelowe i koloryzujący.

Chyba przejrzę składy tego wszystkiego.. co do podkładu to już od 2 lat true matcha używam, szczególnie, że z filtrami się nie gryzie, może to kwestia prasowanego true matcha lub brązującego pudru? Ja skrobii nie potrzebuje bo aż tak się nie świecę po avenkach jak po LRP.. kompakt wystarczy.

Ja z suplementów brałam omegę, capivit, skrzyp ale nie widzę spektakularnych efektó, zastanawiam się czy pogorszenie stanu cery i włosów nie jest ubocznym skutkiem diety cambridge :/

po prostu lubię wypowiadac się w wątkach gdzie mam cośkonkretnego do powiedzenia a nie: co robisz? co jesz? o czym myslisz?

za próbki mogę Ci oddać takie tablice z anatomii polsko-łacińskie

wertusia dzięki za info, już mi koleżanka podała namiary, ona wyleczyła to, co ja teraz mam na twarzy u swojej dermatolożki więc się do niej wybiorę

UsMiEcHnIeTa89
takie info powinno być na stronie szkoły
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując