Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpnióweczki 2016!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-20, 08:21   #3273
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Mój mąż nigdy nie miał kontaktu z noworodkiem. Dla niego to nowość. Ale strasznie się cieszę że dopytuje, że interesuje go to.
Ostatnio jak ja bekam to on też. Bo przecież skoro Bobo przemawia to trzeba mu odpowiedzieć i w weekend na moje pytanie co to ma być odpowiedział, że powiedział Bobo, że go kocha.
A mamusi hormony robią taki kipisz, że zaraz ma łzy w oczach i się wzrusza.
Mój Tż od małego miał kontakt z małymi dziećmi w różnym wieku (7-mioro rodzeństwa, rozpiętość aktualna wieku od 57 lat do 30), większość braci i sióstr ma dzieci, a niektóre z tych dzieci tez już mają dzieci Także teoretycznie dla niego to żaden problem przewinąć czy przebrać, ja tez mam spore rodzinne doświadczenie w tym temacie. Ale jak widzę jak próbuje czasem ukryć wzruszenie przy rozmowach o naszym dzidzi, to się cała rozklejam

Cytat:
Napisane przez pysiaczek21 Pokaż wiadomość
Ja tez w czasie ciąży idę do ołtarza tak jak pisałam wcześniej ogarnięte mieliśmy wszystko na czerwiec ale ze tak się stało to postanowiliśmy przyspieszyć ślub i nie licząc dzisiejszego dnia to zostanę żona za 10 dni 🙊
Wow, to już bardzo, bardzo niedługo Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez afryga Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Straszne czarnowidztwo mnie dopadło. Plamienie nie chce ustąpić a do tego wczoraj było mocniejsze i z takimi malymi, sluzowatymi skrzepami. Jakby tego bylo malo to jeszcze późnym wieczorem bolał nie strasznie brzuch, a właściwie okolica prawego jajnika. Od trzech dni nic mi sie nie śniło, a sny to u mnie prawie jak wyznacznik ciazy. Martwie sie i przez to ciągle budze sie w nocy. Dzisiaj jest trochę lepiej, ale nie wiem czemu czuję jakbym pogodzila się z losem, nawet jeśli byłby zły. Pewnie dlatego czekam na piątkowa wizytę prawie jak na wyrok.

Z powodu tej chandry nie miałam siły zaglądać do Was i czytać waszych wspaniałych wieści. Teraz juz mi troszkę lepiej więc chciałabym wam wszystkim pogratulować udanych wizyt i wspaniałych maluszków.

A tak na marginesie. Dzisiaj mój syn stwierdził, że fajnie by było mieć w domu malutkie dziecko. Ciekawe, że to powiedział, bo przecież na razie nic mu jeszczę nie mówiliśmy. Mam nadzieję, że mimo wszystkich przeciwności losu, uda mi się spełnić jego prośbę.
Afryga mocno ściskam i trzymam za Ciebie kciuki Wierzę, że piątkowa wizyta Cię uspokoi A co do snów, to może ich brak jest efektem stresu i ciągłego zamartwiania się

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Ja dziś w południe genetyczne. Kciuki proszę ;-)
Kciuki są
Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
(...)

U nas genetyczne jutro, jutro też wchodzimy w 13tc więc jeszcze tydzień i II trymestr
Odebrałam dziś wyniki grupy krwi i jestem lekko zaskoczona. Robiłam badania kilka lat temu, miałam grupę B-Rh+. Jestem tego pewna, bo TŻ ma Rh+ i komentowaliśmy wtedy że w razie ciąży nie będzie konfliktu. Niestety nie mogę odnaleźć tamtego wyniku i musiałam go powtórzyć. Wyszła mi grupa B-Rh(-). To chyba niemożliwe żeby Rh+ przeszło w Rh-. Któryś z wyników musi być błędny, nie wiem czy mam powtarzać badanie? Chyba zapytam jutro lekarza co robić w tej sytuacji, bo chciałabym wiedzieć którą grupę mam...
Hmmm...to bardzo dziwne. Koniecznie powtórz badania

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziekuje wszystkim za odpowiedź jadę właśnie na wizytę do innego gina, tym razem sama się upomnę o badania i o kartę ciąży- ją też już pewnie wszystkie macie założone?
Ja nie mam bo jeszcze nie byłam na NFZ-owej wizycie u mojej gin, dopiero w lutym mi założą czyli ok. 12-13 tygodnia. Ale jeśli wybierzesz lekarza prowadzącego i będziesz miała wyniki badań potwierdzające ciążę itd. to powinnaś mieć założoną kartę ciąży

Dziewczyny, ja po wizycie, miała być tylko po skierowania na USG genetyczne, mocz i tsh, ale p. doktor miał czas i zrobił przy okazji USG.
Dokładnie dziś jest 10t0d, maluch ma 3 cm i akcje serca 170/min: Łozysko bez cech odklejania, szyjka zamknięta, termin porodu utrzymany na 17/08, na razie wszystko zgodnie z planem
Genetyczne za 2 tygodnie, 05 lutego u tego samego lekarza. Postaram się po południu wkleić zdjęcie, bo teraz w pracy jestem i nie mam jak
Origa jest offline Zgłoś do moderatora