Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Województwo Pomorskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-30, 20:58   #4766
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
Cześć Dziewuszki

Po 6:00 odprowadziłam mojego Misia na ciapong Już mi go strasznie brakuje Jednak myślę, że z Waszą pomocą jakoś przeboleję te 6 tygodni. Nie jest tak źle. Jak jechał na 13 tygodni to dopiero był płacz i zgrzytanie zębów

Będę pocieszać się faktem, że na następny kontrakt jadę razem z nim i w ten sposób spędzimy wspólnie ponad miesiąc Myślałam, że będę tam miała neta, ale Misio teraz jest w nowym pokoju i nie ma tam jeszcze podłączonego. Mam nadzieję, że do czasu mojego przyjazdu go założą, bo co ja tam będę robić sama kiedy Misio będzie w pracy W pobliżu jest tam tylko jeden sklep i nic poza tym. W dodatku są tam sami faceci, więc raczej nie będę wychylać nosa bez obstawy. Nie ma też za bardzo z kim pogadulić. Ale ostatnio dowiedziałam się, że jest tam siłownia, więc jak ludki będą w pracy, mogłabym powyciskać poty
Ja się śmieję, że pojadę do spa Źródlana woda w kranie, siłownia, czyste powietrze i wieczorne masaże erotyczne... Czego chcieć więcej Oprócz neta

A tak wracając z chmur...

Muszę o siebie zadbać. Przytyłam 2 kilo, a włoski błagają o kolorek. Postanowiłam, że zamówię sobie hennę i indygo z zagramanicy, bo to, co sprzedają w Polsce to są szkodliwe mieszanki. Mam już konto walutowe, a Misio zadbał żebym miała co tam wpłacić Dolar bardzo nisko stoi, więc była okazja do kupna. Potrzebny mi tylko wielki kopas w dupas żeby zamówić ten towarek i popędzić z nim do fryzjerki. Lepiej nakładać hennę u fryca, bo mają suszary i wtedy nie trzeba tak długo trzymać. Poza tym komu by się chciało sprzątać w domu bałagan po tym
Muszę też podciąć końcówki i zaopatrzyć się w kosmetyki, bo troszkę się w tym opuściłam Chciałam kupić eyeliner, ale po przejrzeniu KWC mam jeszcze większy mętlik niż przed Nie mam pojęcia który kupić

Widzę właśnie przez okno jak jakaś kobieta z bloku obok myje okna Podziwiam ludzi, którzy o 7 rano robią takie rzeczy. Ja jestem zbyt leniwa i za duży ze mnie śpioch A Wy?

marthusia spokojnie dasz sobie radę Napisz gdzie dokładniej będziesz mieszkać (dzielnica) to my Ci zawsze pomożemy. Ja też chętnie zapisałabym się na kurs tańca. Przydałoby się rozruszać stare kości i nauczyć się czegoś nowego. Zawsze marzyłam o takim kursie, ale samej mi się nie kce, a teraz mam w dodatku daleko Uwielbiam tańczyć, ale uważam, że nie umiem
A może się spotkamy? Jako stara mieszkanka Gdańska mogłabym Cię oprowadzić Hmm... Widzę właśnie, że myślałam, że wizytę u wyrywacza kłów mam 5, a tu 2 października Już się boję Jak reflektujesz to mogę być do dyspozycji jutro lub w poniedziałek. Ale Ty wtedy pewnie masz urwanie głowy z przeprowadzką. Następny raz będę w Trójmieście koło 15-tego. Ale mogę też zrobić sobie wycieczkę do Gdańska w inny dzień Przynajmniej miałabym z kim połazić po sklepiszczach

Właśnie dzwonił mój Misio. Jeszcze stoi na dworcu i czeka na kierowcę, który miał być pół godziny temu. Jeszcze nie dotarł, a telefon ma wyłączony A za pół godziny powinni być już na terminalu. No zobaczymy, bo może w takim razie Misio pojedzie wieczorem albo za parę dni jak facet się nie zjawi.

No dobra Babeczki Trochę Wam ponudziłam Czas dać klawiaturce odpocząć.

Witam nową koleżanką Kasię!

P.S. A co byście powiedziały na zabawienie się w turystki i pozwiedzanie gdańskich kamieniczek połączone z dobrą kawusią?
Jeja jeja,jak ja Ci zazdroszczę tego Misia Ja napewno będę odcięta przez pewien czas od neta - wprowadzam się do domku szeregowego(ul.Dzielna,tu ż przy Akademii Medycznej ^_^)w którym mieszka starsza parka i od komputrów trzymają sie z dala,i na zdrowie im to!{-=^:^=-}Ale mama planuje zainwestować w 'coś' bezprzewodowego,narazie szukamy(my=znajomy informatyk;>~)najlepszej oferty.
Dziękuuuję Ci bardzo neissi co prawda przeprowadziłam się dzisia,i nie mam co na siebie włożyć we własnym domu,ale mieszkać jadę do Gdania od wtorku,bo na 17 mam 'spotkanie z prodziekanami'.Najbardzie j się boję tego,jak tam dotrę O_o kolejny mój wieelki problem to to,że jestem studentką wieczorową tylko przez rok,mam nadzieję,więc jestem dostępna do 15,albo po 20 :'< I chcę się zapisać na tańce...chyba do jakiegoś nocnego,eszzz
Narazie nie mogę się więc pisać na spotkanie,jeżeli poznam plan,to się Wam określe,może na następne spotkanie z Wami sie załapię,mam taka nadzieję

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Witam.


Tylko spokój nas uratuje - tak mawia mój mąż. Podaj dzielnice a pomożemy napewno, nawet szkołe tańca znjdziemy Kiedyś chciałam iść na salse do Salsa King czy jakoś tak, szkoła mieśći się w Gdyni na Wzgórzu ale nie znalazłam chętnych i nie poszłam .

Ja też mieszkałam w Gdyni, niestety życie zmusiło mnie do przeprowadzki, powoli przyzwyczajam się do mieszkania w Gdańsku ale i tak wole Gdynie.



Jestem ZA
Dziękuuuję za waszą oferowaną pomoc,naprawdę :kwiatek:
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora