Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-03, 06:30   #4295
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Daria no no to jeszcze miesiac dwa i Grzes juz sam bedzie ladnie jadl ja mam zamiar zaczac uczyc malego jak wrocimy mama mnie zmobilizowala , bedzie brudno ale jakis czas i dzieci sie naucza samodzielnie jesc.
Doridee duzo zdrowka ale ci sie angina przyczepila dobrze ze masz te antybiotyki bo z angina niema zartow.
Co do bicia Ali to pewnie to troche potrwa zanim mala sie oduczy wazna jest konsekwencja i konsekwencja i stanowcze nie no i masz racje nie wolno bic Przemoc rodzi przemoc.Maly mi jeszcze nie pokazuje swoich fochow w ten sposob ale wiem ze jest to mozliwe i jakos trzeba bedzie stawic czola.

Widzielismy dzidziusia no odrazu mam smaki haha tz-towi mowilam cze cudio ze malutki kochaniutki sliczny boski ze go zaraz schrupie a tz domnie A TO JAK WROCISZ TO SOBIE TEZ ZROBIMY haha sama nie wiem.Fotki malucha wkleic moge ale nie teraz bo do mamy nie zwielam kabla od aparatu .

Kuzynka mnie troche podirytowala chcialam jej doradzic itd zeby miala latwiej to ona mi swoje glupie racje wmawia a wiem jak to sie skonczy Ma 5 letniego chlopaka i spi z nimi razem niedobry niewychowany bezczelny nieslucha sie to on rzadzi w domu No ale nic jak sobie poscieli tak sie wyspi.Ksiazke polecilam jej jezyk niemowlaka i co nie nie przeczytala a pyta sie tylko i zdziwiona np ze Kartalek sam spi ma swoje godziny drzemek pory jedzenia i jakos leci aaaa niech sobie robi co chce.

U nas akcja z odzwyczajeniem smoka tez za pare dni bo cos zauwazylam ze jak maly widzi smoka czasm przejdzie obojetnie a czasm sie go domagana tak nie bylo .

Pogoda barowaaaaaaaaaaaaaaaaa
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora