Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 08:11   #4310
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kasiu super Igorek zajada, wszystko tak ładnie je widelczykiem?? Ja oczywiście Ali do tej pory nie dawałam widelca do ręki Ale wczoraj widziałam zdjęcia Pati Gosi z majówek i ona też tak ładnie zajadała paróweczki widelczykiem i postanowiłam że dzis spróbuję Właśnie gotuje sie biała kiełbaska dla głodomorka który jeszcze śpi

Edytcia dzięki, faktycznie moje zdjęcie było w gazecie, tylko że z 29 tyg. (wklejam) Super pamiątka, kiedyś pokażę Alutce to będzie sie cieszyć A ta pasta Elmex rewelacja, Ali smakuje i nawet sama sobie ząbki myje Ale co z tego jak ostatnio je w nocy Niestety nie chce wieczorem zjeść więc budzi ja w nocy głód i muszę jej dać.
Zosia jest naprawdę duuuuża Pamiętam, ze od małego była większa, nie wiem w jakim to było wieku ale kiedyś napisałaś ze waży 11 kg (moja Ala ważyła wtedy chyba 6 Nie pamiętam dokładnie ale różnica była kolosalna
Ala też w wyjątkowy sposób traktuje tatę, czasem aż jestem zazdrosna

Wenezja tak jak dziewczyny piszą, na wszystko przyjdzie czas Wyrosną Emi ząbki i też będzie wszystko zajadać

Moja Ala wczoraj powiedziała pierwsze zdanie " Daj to" haha Do tej pory było albo "daj,daj, daj" albo "to, to to" a wczoraj połączyła oba słowa Generalnie super mówi, powtarza prawie wszystko po nas i zazwyczaj nie po swojemu tylko tak jak powinno być, na babcię nie mówi baba tylko właśnie babcia ( a babcia sie cieszy )
Aaa i jeszcze śmiesznie daje buzi, bo na prośbę "Aluniu daj buźki" to nachyla główkę i daje do całowania czoło (bo tak ją zawsze całujemy, nie w usteczka)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuszek.jpg (113,4 KB, 23 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora