Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak ubrać się na siłownie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-26, 09:14   #9
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Jak ubrać się na siłownie?

Cytat:
Napisane przez Lulla12 Pokaż wiadomość
Wiem, dziwne pytanie, ale jestem kompletnie zielona w temacie. Za 2 tygodnie ide poraz pierwszy na siłownie i nie wiem jak się ubrać. Krótkie spodenki raczej odpadają bo mam masywne uda i cellulit :/ Zastanawiałam się nad bokserką, ale mam przymieszkowe zapalenie skóry, więc sama nie wiem. Mam problem z nadmierną potliwością, nie chce "cuchnąć" na siłowni, a boje się, że zwykły antyperspirant nie pomoże, więc może coś polecicie? I następne moje pytanie... Czy buty do biegania nadają się do ćwiczeń? I co ze sobą zabrać na siłownie?
Priorytetowe są dla mnie dwa elementy:
- stanik: mam "średnie" piersi, podstawą jest stanik, który utrzyma je np. podczas biegania. Używam dwóch modeli: Nike Pro Bra Top i usztywnionego stanika z New Yorkera. Odstawiłam delikatne i nieusztywnione biustonosze, w których piersi podskakują, bolą.
- buty: muszą być przede wszystkim wygodne. Preferuję lekkie obuwie, na delikatnej podeszwie. Byłam zadowolona z butów 4F. Aktualnie (od ok. 2 tygodni) mam buty Nike - niestety są cięższe i średnio wygodne.

Reasumując: stanik + buty to dla mnie podstawa.

Co do reszty stroju:

- koszulka: używam jedynie bokserek, są dla mnie wygodniejsze niż t - shirty. Preferuje te z lekkich, szybko wysychających materiałów.
- spodnie: getry/legginsy: 3/4 lub do kostek.
- skarpetki: najczęściej 4F, rzadziej - no name.
- majtki: zwyczajne.

Kolor? Spodnie czarne lub czarno-szare. Bokserki? Czarne, granatowe, fioletowe, różowe...

Wygodne i przystępne cenowo ubrania sportowe ma H&M - jestem z nich zadowolona. Dobrze wypada też New Yorker.

Co warto zabrać na siłownię? Chęć do ćwiczeń

A poza tym:
- ręcznik, wodę, szczotkę/grzebień, gumkę/spinkę do spięcia włosów.

Ja dodatkowo noszę też:
- balsam do ciała/przydaje się po wizycie w saunie; klapki kąpielowe - jeśli korzystam z prysznica, żel do mycia, mgiełkę odświeżającą do ciała/twarzy, pomadkę ochronną, krem do twarzy, tampony, kosmetyczkę z kolorówką (rzadko).

Pytasz, czy buty do biegania nadają się do ćwiczeń? Jak najbardziej.

Co do dezodorantu, u mnie sprawdza się ten: http://www.vichy.pl/produkty-do-piel...nty/p2904.aspx

Nie noszę dezodorantu na ćwiczenia/używam antyperspirantu w domu.
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując