Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studenci a praca...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-27, 11:53   #1
*NEA*
Raczkowanie
 
Avatar *NEA*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39
Unhappy

Studenci a praca...


Witam dziewczyny,
Mam dziś takiego doła że hej, jestem zła, zdziwiona, przerażona, jestem dziś poprostu mieszanką emocjonalną. Obecnie w firmie trwają rozmowy kwalifikacyjne, jestem już po pierwszej selekcji kandytatów. Przekonałam się, że to co wypisuję w CV to czysta abstrakcja. Ja nie wiem, że ludzie się nie wstydzą tak kłamać w CV, nie zastanawiają się że potem ich kwalifikacje zostaną sprawdzone?? Podawianie listy firm w jakich się pracowało to jest standard, tylko niestety niektórzy nie posiadają nawet żednego dowodu, na potwierdzenie swoich słów, żanego świadectwa pracy, referencji ani nawet umowy zleczenie czy o dzieło, świadczącej, że osoba coś robiał dla tej firmy. Jeszcze rozumiem gdyby nasze ogłoszenie było jakies ogóle, ale nie były wymienione konkretne kwalifikacje jakich oczekujemy od ludzi, a najgorszą rzeczą jest twierdzenie, że posługuje sie językami obcymi w stopniu komunikatywnym, a gdy część rozmowy jest prowadzona w języku obcym to nawet porządnego zdanie nie potrafią skelcić. TRAGEDIA. A o wymaganiach zarobkowych to już nawet nie będę wspominać....A już się cieszyłam, że że wreście będę miała osobę do pomocy
*NEA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując