Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-27, 14:07   #5
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Cieniowania nie polecam!!! Sam jestem właścicielką cienutkich, "dziecinnych" włosów i cieniowanie sprawiło, że wyglądałam jakbym łysiała!!!!!!!!
Wszystko było super za pierwszym razem, włosy faktycznie same sie układały i ładnie wyglądały, ale później? Za każdym razem cieniowali mi u fryzjera włosy coraz bardziej, więc co logiczne miałam ich coraz mniej (zreszta na forum są wątki o fryzjerach sadystach- swoją drogą cieakawe opisy "zdolności fryzjerskich"). Teraz usiłuje "dohodować" włosy do mnie więcej równej długości i juz nie dam nigdy namówć się na cieniowanie po całości. Większość postrzepionych włosów już ściełam i od razu wygląda to lepiej.
Cieniowanie niestety jest dla tych, co mają za dużo a nie za mało włosów, ale fryzurki te sa popularne, bo łatwiej się je układa.
Ja ze swojej strony równiez polecam lakier "od spodu", świetnie działa. Dobry efekt daje tez kręcenie włosów na te wałki z rzepami, szczególnie grube, z dodatkiej jakiegoś środka stylizyjącego dają świetny i trwały efekt. Co do samych produktów, to mnie nic w tym temacie nie zachwyciło i nadal szukam... Także będę monitorowac ten wątek, może ktoś coś podpowie....
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując