Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-01, 12:02   #477
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Mi się biegło rewelacyjnie, ale na 4 km dopadła mnie kolka (puściła jeszcze przed skrzyżowaniem Lipowa / Krakowskie / racławickie), koło Centrum Spotkania Kultur zatrzymałam się na zawiązanie sznurówki, natomiast maskara była na Nadbystrzyckiej gdzie utknęłam w korku Najpierw do skrzyżowania z Glinianą biegłam za gościem w audi i wąchałam smród jego spalin, a potem, odp przystanku do miejsca, w którym Nadbystrzycka się poszerza- za autobusem linii 8 Jeszcze nie patrzyłam na wykresy tempa (bo nie zgrałam ), ale mocno mnie to przyhamowało. Przed "8" jechały ze 2-3 osobowe, a przed nimi jeszcze jeden autobus. Prócz tego, że to niekomfortowe, to przede wszystkim niebezpieczne.
Miałam według zegarka 1:02 z groszami. Pokonał mnie ostatni podbieg, bo pod Paco miałam 53 minuty
własnie widziałam Twój obszerny wpis na fb, masakra
jak ja biegłam to spoko, nawet pusto było, ale tuż przede mną jechał radiowóz -możliwe, że zjeżdżał już z trasy a za nim już kierowcy pozwolili sobie wciąć się do ruchu
a dziś czytałam komentarze pod art, na kurierze lubelskim - znowu całe miasto zablokowane, bo grupce ludzi zachciało się pobiegać

i co z czasami netto? coś nie podają kiedyś podawali nawet ten z 5 kilometra
i fotobudki nie było czy nie zauważyłam?
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora