Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clinique - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 11:09   #278
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No to jeszcze raz w ramach off topa (za który z góry przepraszam) opowiem moje złe doświadczenia z tym sklepem, żeby nie być gołosłowną i ostrzec inne wizażanki.
Może i OT ale jaki pożyteczny Ja dziękuję za ostrzeżenie. Jestem strasznie wyczulona na wariactwa handlowców w PL i nie lubię zostawiac swoich pieniędzy tam, gdzie mnie nie szanują.



I w temacie:

http://www.clinique.com/whatsnew/wn_...=CATEGORY16002

CLINIQUE Holiday 2007: Happy and Bright is a sweet collection of some of our favorite releases like the Fresh Bloom Allover Colour in Peony from the Spring 2007 collection, and the Color Surge Eyeshadow Quad in Pink Chocolate from last holiday season.

Jaka szkoda, że w większości powtórki
Naprawdę, nie popisali się. Konkurencja wprowadziła tyle interesujących świątecznych limitowanek a ta kolekcja taka wtórna. Ech...

eyes
Using Colour Surge Eye Shadow Quad in Pink Truffle, sweep the second-lightest shade from lashline to brow bone as an allover colour base. Apply second-darkest shade on upper lid. Contour in crease with darkest shade. Define upper lashline, corner to corner, with a broad stroke of Brush-On Cream Liner in Smoke Grey. Lavish lashes with two coats of Naturally Glossy Mascara in Jet Black from roots to tips.

cheeks
Dust Fresh Bloom Allover Colour in Peony onto apples of cheeks, forehead, temples for a healthy, shimmering glow.

lips
Glide on Different Lipstick in Raspberry Glacé for a slip of sheer, comfortable colour. Apply Full Potential Lips Plump and Shine in Camisole over lipstick for extra shine, extra pout.
fragrance

Spray Clinique Happy into air, then walk into the mist to diffuse evenly over body.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wn_happytrend1.jpg (41,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gtl_happytend_img.jpg (30,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cliniquehappyandbright.jpg (49,9 KB, 96 załadowań)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-10-11 o 11:58
majade jest offline Zgłoś do moderatora