Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-13, 00:14   #993
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Andziulek.K Pokaż wiadomość
Cześć przebarwione wizazanki,pisze po raz pierwszy..tez mam plamki,chociaz jestem je w stanie zakryc podkladem,bo chyba az tak intensywne nie sa.Nabawilam ich sie rok temu i poczatkowo byl to znany "wasik", plamka na policzku przypominajaca łezke i troszke przebarwione czolo,uzywalam drula superforte i nawet pomoglo,jednak w te wakacje znow przebarwienia wrocily(chociaz slonca moja buzia nie widziala) nie sa to jednak przebarwienia w tych samych miejscach tylko sa rozsiane po calej buzi,ale nie tak intensywne.w tym tyg pani dermatolog polecila mi Cosmelan,ale po waszych wypowiedziach jeszcze sie waham obawiam sie ze z plamek ktore moge ukryc zafunduje sobie cos gorszego...a szczerze powiem ze bardzo wierzylam w ten zabieg...mam jednak inne pytanie bo gdybym sie nie zdecydowala na zabieg dermatolog polecila mi masc o ktorej zadna z was nie wspominala: PIGMANORM nie jest dostepna w Polsce,mam pytanie czy wiecie coś na jej temat,jakie efekty..ja nie znalazlam zbyt wiele

pozdrawiam; wytrwale kobiety gora
Znalazłam coś*takiego:Pigmanorm Creme - tubki po 30 ml. Usuwa tak¿e plamy potr±dzikowe i po ³uszczycy, jednak zalecamy go stosowaæ wy³±cznie po wyleczeniu tr±dziku.
Praktycznie niewiele jest preparatów tak skutecznych w likwidacji plam jak opisany poni¿ej Pigmanorm Creme.
Pigmanorm Creme w 1 g zawiera:
50 mg hydrochinon
0.3 mg kwas witaminy A
0.3 mg deksametazon

Hydrohinon jest bardzo mocny -jest w HQ Neostraty.

oraz to:http://samozdrowie.interia.pl/uroda/...hinf=100050833
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora