Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-05, 13:21   #666
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Viki a może to dlatego, że małe dzieci nie umieją bączków puszczać i się denerwują strasznie i płaczą? Przy kolce to by wyła straszliwie... W sumie z kolką nie ma reguły, ale z drugiej strony dr. Karp twierdzi, że kolki zdarzają się naprawdę rzadko i dzieci płaczą z innego powodu...
A poducha super Ja mam z Poofi tą ciążową i jestem bardzo zadowolona

Baby super, że u Was wszystko dobrze Ojjj życie weryfikuje i to bardzo. Ja z kolei byłam bardzo nastawiona na kp, a teraz szczerze tego nienawidzę. Jakoś nie spełniam się w tym w ogóle. Wkurza mnie to odciąganie, a z kolei cyca jak mu daje to się wkurza, pręży, łapie, wypluwa, nałyka się powietrza i płacze i jeszcze i ja jestem cała ulana tym mlekiem i on. Najchętniej to bym w ogóle na mm przeszła. Kp jest chyba nie dla mnie

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ano dłuży się a nikt i nic nam go nie ułatwia niestety.. Jednak lepiej tu gdzie mam własny pokój niż tam gdzie miałabym tylko krzesło do dyspozycji. Jeszcze te trzy dni wytrzymam. Jakoś muszę

Dasz radę
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora