Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-07, 14:24   #65
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
wyjaśnij mi proszę, czemu trzeba czekać, dlaczego akurat 15 lat i co niby mamy obserwować?
co takiego strasznego miałoby się stać? gospodarka upada z powodu tych związków czy co się konkretnie dzieje?
te pary już teraz żyją w homoseksualnych związkach, widzisz w tym jakieś niebezpieczeństwo? od czasów starożytnej grecji ludzie żyją w homo-związkach. a to bardzo bardzo długo i póki co ludzkość nie wymarła.

to, że osoby które już teraz żyją w swoich homo-związkach będą mogły mieć papier legalnie potwierdzający ten fakt ma na przestrzeni 15 lat jakoś zaszkodzi państwu?
Skoro już żyją od starożytnej Grecji, to chwila dłużej chyba nie robi różnicy, prawda?
Chodziło mi raczej o to, żeby zgrać wszystkie przepisy, żeby nie wychodziły różne kwiatki. Takie typu że niby są małżeństwem, ale gdzie tam jednak wychodzi problem załatwienia czegoś. A poza tym tak jak wyżej napisałam uważam, że w tej chwili jest kilka ważniejszych spraw, np. ułatwienia dla przedsiębiorców. Zresztą brutalnie to zabrzmi, ale to jednak będzie duża zmiana i moim zdaniem takie rzeczy lepiej wprowadzać w bardziej przyjaznej atmosferze, bez takich krzykaczy pokroju Macierewicza, z resztą tak czy inaczej byłaby potrzebna rotacja na scenie politycznej, bo w tej kadencji sejmu przecież nic takiego nie przejdzie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując