Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka byłaś/jesteś w szkole ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-15, 19:14   #27
Maritia
Raczkowanie
 
Avatar Maritia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 90
Dot.: Jaka byłaś/jesteś w szkole ?

hmmm... w podstawowce bylam pilna uczennica, nie uczylam sie ale wszystko umialam i jechalam na prawie samych 5
w gimnazjum byłam kojarzona przez ludzi jako jedna z dwoch , bo sie trzymalam ze swoja przyjaciolka ktora ma tak samo na imie i sie wyroznialysmy w tej szkole... i wygladem i zachowaniem a nauczycielom podpadalam bardzo czesto, bo zawsze wyrazalam swoje zdanie i to w taki sposob zeby im sie glupio zrobilo (taki glupi okres zeby sie ciagle klocic ze starszymi ) ale i tak mnie raczej lubili
a teraz zaczynam liceum... i nie wiem jeszcze jaka bede w klasie staram sie dobrze pokazac, tzn mam swoja grupe znajomych ale dla tych innych tez staram sie byc pomocna i nie olewam ich jak to niektore "gwiazdy" robia... a z niektorymi nauczycielami tez sie "kloce" ale raczej juz przeszlam na etap "tak, oczywiscie sorko" z ironicznym usmieszkiem ;] a wsrod szkoly... nie udzielam sie w samorzadzie, bo za leniwa jestem, chociaz chcialabym a ludzie i tak mnie juz raczej rozpoznaja i oczywiscie 'elita' dziewczyn krzywo patrzy... ale to dla mnie tylko znak ze widza we mnie konkurencje i mnie to dowartosciowuje wiem bo sama tak robilam
__________________
...więc pozwól mi się dotknąć, pani
tak chociaż lekko przez ubranie
ten jeden raz, ten jeden raz
chcę wiedzieć, jak są zimne gwiazdy...
Maritia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując