Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dietetyczny catering - co myślicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-10, 12:02   #57
Bednarka87
Przyczajenie
 
Avatar Bednarka87
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 11
Dot.: catering dietetyczny

Z Cateringiem Dietetycznym w Poznaniu miała wiele przygód.
Zalezy mi głównie na utrzymaniu wagi, trochę trenuje cross fit, więc dodatkowo chciałam też ująć to w swojej diecie i dostarczyć odpowiednią ilośc kalorii.

Dwie najbardziej popularne firmy w Poznaniu: lyfe i Body chief ehhh... Oczywiście zdarzały się dobre posiłki, ale to co mi przeszkadzało to brak indywidualnego podejścia do klienta i miałam wrażenie, że te posiłki wcale nie był dietetyczny.
Co gorsza często był niesmaczne...
Jak rozmawiaąłm z innymi ludźmi czemu w sumie nadal tam zamawijaą skoro im to nie smakuje, to mówili, że nie myślą o tym co jedzą, naważniejsze to zrzucić kilogramy. BZDURA TOTALNA.

Ojciec mojego kolegi polecił mi wtedy firmę Dieta Konesera, firma z wieloletnim doświadczeniem, ze sztabem kucharzy, dietetyków, mają loklanych producentów tych produktów z których przygotowują diety.
Jedzenie jest po prostu PRZEPYSZNE
Dostałam Dietę sportową i czuje się rewelecayjnie, w każdej chwili mogę zadzwonić do dietetyczki, skonsultować, coś zmienić. Jestem zachwycona. Nie ma problemu z dowozem do Mosiny bo tu mieszkam.
Nie chcę robić tutaj jakieś kryptoreklamy, ale na serio zasługują na solidną pochwałę. Ceny podobne jak u wszytkich firm.
Bednarka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując