Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-18, 20:51   #3571
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
A propos translucide - moja mieszanka niestety się kończy, a w sklepach już tego pudru nie ma. Sam Haushka jest jednak za biały (chociaż zeszłej zimy używałam go solo i jakoś było)... przymierzam się do zakupu sypkiego nu skin - i mam problem. Na KWC są tylko 2 recenzje - niby pozytywne, ale wynika z nich że kolor jest zbyt ciemny. Czy ktoś ten puder próbował "rozjaśniać" haushką? Zdaje to egzamin?
No i gdzie ten puder kupić? Znalazłam internetowy sklep nu skin ale jest jakiś kiepski i akurat tego pudru nie ma. Może uderzyć do dystrybutora? Na Sobieskiego (Warszawa) widziałam wielkie logo Nu Skin - może to tam?

Schaetzchen, smiem twierdzic, ze NU SKIN bedzie dla Ciebie zdecydowanie za ciemny i to o kilka tonow. Poza tym na tlustym podlozu ma tendencje do ciemnienia. Ale jesli koniecznie chcesz go kupic to poszukaj na forum gazetowym Uroda, albo na allegro.
Na Sobieskiego moga kupowac tylko konsultantki.


Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdybym zmieszała hauschke rozswietlająca z jedwabym hauschki, stanie sie cos ? Rozswietlająca Hauschkanie nie ma talku, ale "mica" wskładzie.
Na emulsje Avene - ok, wiem ze nie ma problemu.

Mam nadzieje ze pytanie sie nie powtarza

Psycha, ortodoks nie ruszy pudru z mica, ze wzgledu na destabilizacje. Ale z drugiej strony nie wariujmy i zyjmy normalnie.

Moze sprobuj warstwowo - najpierw puder jedwabny, i na to dopiero rozswietlajacy. Ja tak kiedys z powodzeniem robilam. Tylko uprzedzam rozswietlenie pudru sypkiego jest minimalne.

Avene i Klorane
Contax jest offline Zgłoś do moderatora