Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 19:12   #672
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Co pogrubiłam - troszke to nieuprzejme.

Co podkresliłam - ja rozumiem, ze jesteś niezadowolona, nie może być tak, ze wszytki pasuje to samo. Ale nie wydaje Ci się że Twoja reakcja na zmianę fryzury jest lekko przesadzona? Przecież to odrośnie Uwierz mi, nie raz byłam niezadowolona z fryzury, nie raz ścięto mi z a mocno z trudem zapuszczone włosy i jakos nie czułam potrzeby krzyczeć z żalu

Piszesz też, ze miałas zniszczone włosy - może nie dało ich się naprawić nie cieniując?

Pomysłów Mackowi nie brakuje - robił mi grzywke prosta, skośną, krótką i długa, włosy wycieniowane, równe... Nie wiem czy radzi sobie np. z włosami kreconymi - mnie zawsze prostuje moje fale, i fakt - efekt jest dość przyklapnięy.
ja tez bylam u niego. raz na cieciu grzywki i raz na modelowaniu. i moja mama tez raz czy 2 u niego byla. moja opinia? zdecydowanie NIE polecam! o boze, grzywke tak mi pociachal, ze prawie plakalam jak wracalam, a o mamie nie wspomne taka byla wkurzona. zgadzam sie z Toba Kasienko88, ten fryzjer nie jest wart polecenia. zero pomyslowosci, lekkosci, inwencji tworczej i polotu. to moje zdanie :/ ja osobiscie polecam krystiana z piotrkowskiej. buzka
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora