Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-24, 21:46   #3547
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
o kurka wodna

Tam są jakieś próbki z białym opakowaniem - chyba dawno temu były, co?
Z serii Beyond Color były w białych opakowaniach Nie wiem jak z obecnymi Anew bo nie widziałam.


[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;5608213]
Hosenka gratuluję awansu I dzięki za opis szminki diamentowej, pójdę za radą i wemę ten drugi odcień. Dzięki wielkie [/quote]

Dziękuję

Drugą czyli którą?

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
jejku, wielka mi rzecz sprzedawac czy kupowac na allegro. sama czasem cos sprzedaje a raczej starama sie spedac bo nic mi sie nie udaje. niestety ale ja jak cos spedaje to nie chodzi ze chce zarobic ale nie chce chociaz doplacac do tego.

a niektorzy tam albo doplacaja, albo sa to kosmetyki z niepewnego zrodla [np kradzone] bo nie uwierze ze ktos sprzedaje wode rouge za 40 zl i mu sie to oplaca.

no ale niewazne. na allegro nie kupilabym bo u konsultantki mam chociaz mozliwosc zwrotu badz wymiany, na allegro niestety kupujesz kota w worku, konsultantka moze ci pomoc w doborze np kremu a na allegro kto ci pomoze skoro kazdemu chodzi tylko o to by komus wcisnac te kosmetyki?

ale skoro i tak sie komus oplaca kupowac na allegro to przeciez nikomu tego nie zabronimy.
no i wlasnie o to chodzi Dziewczyny starały sie tylko przedstawić różne aspekty takiej sprzedaży i kupna na Allegro Ja też czasem coś sprzedaję - ale sa to raczej zestawy kosmetyków które mi leżą, lub ktorych już nie używam.
To, co ja pisałam do ilo16na odnosiło sie bezpośrednio do jej wypowiedzi typu: i tak bede "kupywać" na Allegro, po co mam przepłacać u konsultantki skoro na Allegro moge miec tanio, ze jest przeciwna zakazowi sprzedaży kosmetyków Avonu na Allegro. Chodziło mi tylko o to że nie musi ciągle o tym pisać i sie afiszować

Skończmy temat Allegro, bo jak jest wszystkie wiemy i nei ma co sie rozpisywać.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora