Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Misja w Zambii - proszę pomóż ! - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-27, 08:11   #1030
elinka4
Raczkowanie
 
Avatar elinka4
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 36
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż ! - cz. II

Kochani!
Nie było mnie na forum całe wieki. Zawsze znajdzie się coś ważnego, typu praca, dom, itp. Sami wiecie...
Dziś jestem sama w domu, bo mężuś dopiero dziś wraca z delegacji, więc i czasu mam troszkę więcej..
Po pierwsze, chciałam się pochwalić zdjęciami naszych córeczek. Dziewczynki mają po 7 lat i są naszym ogromnym szczęściem!! Zabrałam się za przygotowanie paczki: zgodnie z waszymi sugestiami, nie kupuję ale zbieram rzeczy, które już mam (ubrania, sandały, herbata, kakao, itp). Mam jednak pytanie praktyczne dot. obszywania paczki materiałem. Czy dobrze rozumiem, że karton mam obszyć np. prześcieradłem? Jeżeli tak, to w jaki sposób mam potem nakleić adres?
Po drugie cały czas dręczy mnie sprawa pomocy na naukę sióstr. Jak pamiętacie pisałam maile do znajomych i znajomych znajomych z prośbą o pomoc, ale spotkałam się z nikłym odzewem. Nie chcę jednak odpuścić i zastanawiam się, co jeszcze mogę zrobić... Zastanawiam się nad napisaniem ładnego maila w formacie .html ze zdjęciami, dokładną informacją jakie są koszty nauki, ile jest sióstr... Sama nie wiem... może macie jakieś pomysły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jenipher_Musoka_resize.jpg (48,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 118.Bupe_Chiboko_resize.jpg (69,5 KB, 43 załadowań)
__________________
blog
elinka4 jest offline Zgłoś do moderatora