Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-24, 19:39   #4961
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Uważam że zatrudnienie kogoś do sprzątania to bardo dobry pomysł, wspierający gospodarkę i odciążający nie tylko psychicznie ale i fizycznie Nie zarabiamy z TŻ 5-cyfrowo, ale czasem miałabym ochotę kogoś wynająć do generalnych porządków

Zadziwiła mnie liczba godzin poświęconych na prasowanie (ktoś pisał o 3 tyg?), mój minimalistyczny sposób to dobre rozwieszenie prania większość ciuchów po czystkach w szafie mam już na wieszakach, więc nawet ich nie składam. Prasuję może raz w tygodniu 10 minut, a czasem wcale. Latem kiedy nosi się cieńsze materiały to częściej, ale nie cierpię prasować ani zamiatać Wszystkie podłogi odkurzam odkurzaczem (łącznie z kafelkami w łazience i w kuchni hehe), nawet balkon odkurzam odkurzaczem :P

I chyba jestem leniwa... śpię po 8-9 godzin.... Nie wiem jak by to było jakbym miała dzieci, chyba musiałyby po mnie odziedziczyć skłonność do spania
3 godziny prasowania w tygodniu to nie jest dużo, jak nadwójkę dorosłych i dwójkę dzieci. Wieszam w sposób anty- zgnieceniowy, co znacznie minimalizuje zagniecenia ale prasować i tak trzeba. Nie prasuję wszystkiego: jedynie bluzki, koszule, koszulki, część pościeli i niektóre spodnie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora