Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-29, 12:11   #1317
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Na stronie 25 tego wątku 2 Wizażanki zrobiły listę najczęściej wymienianych "Cielaków". Ja zrobiłam to samo ale od strony 26 ( bo po co się powtarzać). A więc poniżej lista, przy niektórych pozycjach podałam nr postów gdzie jest zdjęcie ust pomalowanych danym specyfikiem (niestety do niewielu szminek/ bł dziewczyny wklejały zdjęcia). Pierwsze, wytłuszczone pozycje to najczęsciej proponwane a zarazem "sprawdzone", reszta pojawiała się w pojedyńczych postach.



BŁYSZCZYKI:

Najbardziej i najczęściej polecane:

- Sephora nr 14 (zdjęcie błyszczyka i ust nim pomalowanych : post nr 763)
- ART Deco - seria Nude - kolor 27 (post: 895, 1210. Mam ten błyszczyk. Jest kryjący, dobry do ciemnoczerwonych ust) ale też nr 22 (najbardziej cielisty "podkładowy") i kolor 26 (wpada w róż) Wszystkie bez drobinek i brokatu.
- Wibo - Water Sheen with Maxi Lips - nr 7 (post: 853, 931, 938) nr 5 , nr 6 ( post 886)
- L'oreal Glam Shine - nr 400 (wg mnie nie nadaje sie do ciemoczerwonych ust. Jest mało kryjący)
- Bourjois - seria Les Nudes - kolor 33
- Infinity nr 107 (post: 1128) Mam i polecam


- Avon - Natural Flux , Sand Shine (post 1229)
- Maybelline - Watershine nr 504 Baby Pink
- Pierre Rene Dream Shine nr 05 (post 796) - krytykowany przez niektórych
- Eveline - 3D Juicy Shine nr 37
- Rossman - Lovely nr 4 (post 963)
- Paloma błyszczyk nr 3 (jasno-mleczno-beżowy)
- Isa Dora - Mega Wet Gloss - 25 mocca Cream (post 1212) Wg mnie wygląda bardzo zachęcająco
- Sensique - Trendy Colour 111
- L'oreal - Glam Shine nr 04, 06
- Paloma - nr 3 Moisturising effect (Wizażanka pisała że jest cielisty i mocno kryjący)
- L'oreal Glam Shine MoonLight 99 "Beige Moon" - perłowy jasnobeżowy



POMADKI:

Najbardziej i najczęściej polecane:

- Isa Dora - Glossy Nude nr 117 (wielu Wizażankom się podoba, wg mnie nie jest cielista)
- Bourjois - Comme Par Maggie nr 13 , rownież nr 21 (post 1057)
- Bourjois - Docteur Glamour nr 10 - kolor rzeczywiście cielisy ale bardzo bardzo perłowy (żałuję że ją kupiłam...teraz stoi na półce nieużywana :-( )
- Inglot - nr 112
- Gosh - Velvet Touch nr 134 (wg mnie zbyt różowa i perłowa, niemniej jednak przez wielu polecana)



- Verona Vollare nr 44
- Lemax - colour nr 141
- L'oreal - nr 910 (właściwie niedostępna)
- Inglot - seria No Limits nr 133
- Miss Sporty - 020 Streep Tease
- L'oreal Color Riche Star Secrets nr 708 (przez kogoś została jednak skrytykowana)
- Faberlic kolor "lekki beż" (post 956 zdjęcie pomadki i ust nią pomalowanych)
- Sephora - nr 15 (nie perłowy - delikatny beż)
- Mac Satin - kolor Myth
- Avon pomadki w kolorach "Champagne" , "Latte Cream" (właściwie jasnobrązowy, mocno kryjący), " Sheer Naturale" (mleczny)
- Vipera - "Aqua" nr 511 (pudrowy jasny róż)
- Diadem Lady - pomaka nabłyszczająca 15 - jasny beż
- Maybelline Water Shine Elixir 560 Ivory Star - lekki beż(Jednak nie wiem czy jest to pomadka czy błyszczyk. Napisała o nim anula)
- Guerlain - kolor Envie de Beige
- Estee Lauder - nr 1A0 Vanilla truffle
- Guerlain - Divinora Intensive mat nr 480 (matowa, 100 %cielista)
- Chanel - Hydrabas-nr 87 (zgaszony jasny beżo-róż)
Dior Addict Ultra shine nr 222 (100 %cielista)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora